Skuteczne kosmetyki dla mężczyzn

Zadbany mężczyzna zawsze będzie dla kobiet atrakcyjny. Nie musi być wcale piękny na twarzy ani wysoki, czy idealny jak model na wybiegu. Atrakcyjność mierzona jest wypielęgnowaną twarzą, gładko ogoloną lub z zarostem gustownie wyprofilowanym. Czyste ułożone włosy lub całkowity ich brak jest również niepowtarzalną męską cechą.

Jak utrzymać gładką twarz?

Gładka wypielęgnowana twarz jest atrybutem męskiej urody. Odpowiednio dobrane kosmetyki dla mężczyzn pozwolą utrzymać ja w idealnym stanie bez wysiłku. Trzydniowy zarost potrafi sterczeć i kłuć, co może odstraszyć naszą partnerkę i nie będzie chciała przytulić swej twarzy do naszej. Całowanie odpadnie natychmiastowo.

Na szczęście jest na to rada. Wystarczy sięgnąć po kosmetyki do włosów i brody. Specjalny żel zmiękczy idealnie nieszczęsny twardy zarost. Nawilży go i nada zdrowy wygląd. Żel z powodzeniem możemy stosować na całą twarz. Ma jeszcze jedną zaletę: chroni skórę przed uczuciem swędzenia.

Jak wymodelować bujną grzywkę nad czołem?

Hołdując obecnej modzie, chętnie zapuszczamy długą grzywkę. Ma ona unosić się falą nad czołem. Wybierając kosmetyki dla mężczyzn, zwróćmy uwagę na specjalną glinkę do modelowania włosów. Dobra glinka będzie nadawać się do modelowania fryzury codziennie, delikatnie ją nabłyszczy i nada elastyczną trwałą strukturę.

Glinka, oprócz kaoliny, zawiera wosk pszczeli, ekstrakt ze słonecznika oraz naturalne olejki, które zatrzymują wilgoć i włosy się nie wysuszają. Olejki te są tak wspaniałe, że nie tworzą tłustej warstwy na włosach, ale nadają im zdrowego wyglądu. Trwała idealnie ułożona fryzura, utrzyma się przez cały dzień.

Jak sprawić, by włosy były mocne i zdrowe?

Zdrowo wyglądające włosy na głowie i brodzie uzyskamy poprzez dobre i sprawdzone kosmetyki do włosów i brody. Zaliczają się do nich między innymi szampony na bazie kofeiny. Dzięki temu składnikowy meszki włosowe mocniej się osadzają w skórze i stają się silniejsze.

Dzieje się tak, ponieważ kofeina pobudza krążenie, a stosowana bezpośrednio na skórę daje efekt pięknych zdrowych włosów. Jeżeli w linii genetycznej byli mężczyźni, którzy szybko łysieli, powinniśmy po umyciu włosów szamponem, wysmarować skórę głowy i włosy tonikiem intensywnie nawilżającym. Zapobiegniemy tym przedwczesnemu wypadaniu włosów.

Wysokiej jakości męskie kosmetyki znajdziesz w drogerii internetowej: www.trena.pl/312-dla-niego