Lustra ozdobne w mieszkaniu

Lustra dekoracyjne GLASTECH przedstawiają nowy wymiar dekoracji ze szkła, które idealnie wpisują się we współczesne aranżacje wnętrz. W stu procentach wykonane ręcznie, lustra zrobione są ze szkła wysokiej jakości.

Składają się z lustra właściwego oraz podstawowego (szkło Opti White super białe), które pokryte jest zalaminowaną grafiką wypalaną w piecu próżniowym. Istnieje możliwość zamówienia dowolnego rozmiaru lustra w zakresie danego modelu.

Materiały o dużej przejrzystości i wysokim połysku sprawiają, że lustra te przedstawiają szereg walorów estetycznych i jakościowych, które składają się na ostateczny efekt. Producent nie korzysta z materiałów pochodzących z Chin, bazując na materiałach najwyższej jakości. Laminacja, której zostaje poddana grafika, zapewnia wysoką trwałość wzoru.

Lustra ozdobne

Każde lustro składa się z dwóch warstw szkła. Lustro podstawowe jest większe i pokryte wzorem, lustro właściwe jest węższe i nakładane na lustro właściwe. Dostępne w ofercie wzory nawiązują do naturalnego piękna przyrody.

Motywy roślinne, grafiki naśladujące piękno naturalnych kamieni – białego marmuru lub onyksu, idealnie dopasowują się do nurtu eko, który kocha wszystko to co naturalnie piękne. Lustra ozdobne(https://sklep.glastech.pl/lustra-dekoracyjne) z motywami geometrycznymi będą współgrały z aranżacjami nowoczesnymi. Te w kolorze miedzi pokrytej śladami patyny uświetnią wnętrze w stylu industrial lub loft. Klasyczne wnętrza uzupełnione o lustra z ponadczasowym deseniem Terazzo nabiorą indywidualnego charakteru.

Nie bez znaczenia jest również kształt lustra. Te prostokątne będą nadawały do garderoby lub przedpokoju, a te okrągłe znajdą zastosowanie z łazience.

Lustra dekoracyjne GLASTECH

Szkło, z którego są wykonane dekory szklane GLASTECH, spełnia polskie normy bezpieczeństwa. Każde lustro jest wyposażone w kołki montażowe i haczyk, które umożliwiają bezproblemowy montaż. Lustra dekoracyjne wykonywane są na specjalne zamówienie klienta. Przesyłka jest ubezpieczona i bezpiecznie zapakowana. Dekoracje szklane powstają na miejscu w pracowni w Polsce.