Rekomendujemy dobry gabinet stomatologiczny w Krakowie

Czym zajmuje się chirurgia stomatologiczna w Krakowie? Najczęściej przeprowadzanym zabiegiem jest tak bardzo nieprzyjemna ekstrakcja zębów. To zabieg polegający na usunięciu zęba wraz z korzeniami z jamy ustnej. Zęby zakwalifikowane do ekstrakcji nie zawsze są chore i uszkodzone, czasami jest to konieczny zabieg dla dalszego procesu leczenia, jak w przypadku ortodoncji.

Resekcja korzeni zębów

Ekstrakcji podlegają także zęby jeszcze niewyrznięte i zatrzymane Inne zabiegi przeprowadzane przez chirurgie stomatologiczną Kraków to chociażby resekcja korzeni zębów. Jest to zabieg polegający na usunięci całych korzeni lub ich chorobowo zmienionych części. Chirurgia stomatologiczna Kraków zajmuje się także usuwaniem torbieli, leczeniem ropni oraz przetok. Przeprowadzane są zabiegi usunięcia włókniaków, nadziąślaków, mukoceli, brodawczaków oraz innych tego typu zmian błony śluzowej.

Oprócz zabiegów ściśle związanych z zębami chirurgia stomatologiczna Kraków zajmuje się także podcinaniem wędzidełek warg i języka, operacją usunięcia torbieli twarzoczaszko oraz leczeniem nowotworów łagodnych oraz niektórych z postaci złośliwych nowotworów jamy ustnej oraz warg. Jak widać chirurgia stomatologiczna w Krakowie stanowi podłoże wielu dalszych działań dentystycznych.

Nowoczesna technologia

Obecnie technologia i wykorzystywane sprzęty pozwalają na praktycznie bezbolesne przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych, co gwarantuje komfort, niekiedy niezbyt przyjemnych konieczności leczenia. Chirurgia stomatologiczna w Krakowie to ważny element procesu leczenia dlatego niezwykle istotne jest świadome i prawidłowe dokonanie wyboru gabinetu chirurgicznego.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://stomatologiatomaszewska.com/chirurgia/