Rowerek trójkołowy Liki – opis produktu

Rowerek trójkołowy Liki to świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka, które powoli zaczyna uczyć się chodzić lub posiada już tę umiejętność. Wspiera on nie tylko eksplorację świata, ale gwarantuje wspaniałą zabawę i stymulację rozwoju ruchowego Malucha. Poznaj lepiej ten produkt i dowiedz sie dlaczego warto kupić.

Rowerek trójkołowy Liki – Pierwszy rower dla Twojego dziecka

Rowerek trójkołowy Liki (zobacz w sklepie) fantastycznie sprawdzi się jako pierwszy rower dla dziecka. Maluch w wieku 10 – 18 miesięcy może podróżować rowerkiem przypięty szelkami bezpieczeństwa i chroniony barierką. Jego główkę przed promieniami słońca chroni daszek. Rączka sprawia, że rodzic ma stałą kontrolę nad jazdą dziecka, zapewniając mu bezpieczeństwo i decydując o kierunku podróży.

Starsze dzieci stopniowo mogą pozbywać się niektórych elementów rowerka. Z czasem nóżki zamiast na podnóżku zaczną opierać się na pedałach, a na samym końcu zdemontować można wysokie oparcie i rączkę dla rodzica. Wszystkie te procesy odbywają się zgodnie z przystosowaniem Malucha do jazdy i z jego umiejętnościami.

Zaletą rowerka Liki jest bez wątpienia fakt, że rośnie on wraz z dzieckiem.

Najwyższa jakość rowerka Liki

Rowerek może być użytkowany przez dziecko przez długi czas, dzięki wysokiej jakości materiałów z których jest wyprodukowany. To odporne na rdzę aluminium i znakomitej jakości polimery. Koła posiadają bardzo dobrą przyczepność i są odporne na awarie. Dodatkowo, można je łatwo zdjąć i założyć.

Rowerek Liki trójkołowy zapewnia możliwość wyboru kierunku jazdy rodzicowi, jak i dziecku

Rodzice nie muszą się obawiać, że ich Podopieczny sam wybierze kierunek jazdy, co przy jego niewielkim doświadczeniu mogłoby poskutkować przewróceniem się lub wjechaniem tam, gdzie nie powinien. Rowerek ten wyposażony jest w podwójny system kierowania. Dziecko może sterować pojazdem dzięki kierownicy, a rodzic dzięki rączce. 

Takie rozwiązanie jest bardzo korzystne w przypadku, kiedy jest to pierwszy rowerek Malucha.

Atrakcyjny wygląd i praktyczne cechy użytkowe

Pojemna torba dołączona do rowerka jest funkcjonalnym dodatkiem, a cały trójkołowy rowerek Liki prezentuje się bardzo atrakcyjne dla oka. Niezwykle szybko się go składa, a po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. To pozwala bez problemu spakować go do bagażnika lub do samolotu.